KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 6343180

nr 634 3180

Tusch

1800-tal, porträtt, 15x15

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 april 2010
kl 18:44:13

12/4 14:08:40 1      Vinnande bud